PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005323}

1883

8,1 7 070
ocen
8,1 10 1 7070
8,2 4
oceny krytyków
1883
powrót do forum serialu 1883

...ale jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nie zrobią z tego Barw Szczęścia na Dzikim Zachodzie.

brunus

ciekawe tylko, czy są gdzieś info. ,że będzie z lektorem...

ocenił(a) serial na 8
szaki3

Nie liczyłbym na to... To produkcja własna Paramount-a i od drugiego odcinka będzie dostępna tylko na Paramount+.  A na tą chwilę nie przewidują wejścia na rynek polski.  Pomijam perturbacje polityczne (lexTVN) które w przyszłości mogą mieć wpływ na wszelkie kroki amerykanów w stronę naszego rynku.  Przewiduję ostracyzm inwestycyjny amerykanów na każdym polu jeśli PIS wyrzuci z Polski Discovery. Ktoś by powiedział, że Polska to duży rynek. Tak, w skali europejskiej tak...ale tylko w tej.Inaczej np.  Apple by nas nie olewał, tak jak nas olewa.  Sorry,  zagalopowałem się...

brunus

" Sorry, zagalopowałem się... " po prostu głupoty wypisujesz. Chorych na politykę nie brakuje

ocenił(a) serial na 8
Piotr_C_401

Nareszcie... Dziękuję. Z niecierpliwością czekałem na Twoją opinię.

ocenił(a) serial na 9
brunus

po dwóch nadal świetnie... Oj dawno nie widziane dobrego westernu, a po dwóch odcinkach ten serial zdecydowanie zasługuje na to miano

sobanek

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
aga_jantos

w zatoce... ;)

ocenił(a) serial na 9
aga_jantos

Filman.cc

ocenił(a) serial na 8
sobanek

Całe szczęście, że tak się zabierałem za "Yellowstone", że do dzisiaj nie zacząłem. A teraz łyknę sobię najpierw prequlek. I pomyślec, że zacząłem przez przypadek bo lubię Elliotta... Nareszcie porządny western od czasu "Bez przebaczenia".

brunus

Pierwsze dwa odcinki Godless tak samo dobre jak Bez Przebaczenia jak nie lepsze - serio. Później następuje zjazd i lepiej sobie odpuścić.

ocenił(a) serial na 8
Yodzinsky

"Godless"? Nawet nie zamierzałem oglądać i ...... nie jest tu nawet wspomniane.
Sorki, ale nie rozumiem....

brunus

"...Nareszcie porządny western od czasu "Bez przebaczenia"..." - wspomniałeś więc ci podrzucam info że było jeszcze coś pomiędzy. Te dwa pierwsze odcinki (każdy ponad 1h) warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
Yodzinsky

Dzięki. W takim razie luknę.... : )

brunus

Deadwood jest dużo lepsze od Bez przebaczenia.

ocenił(a) serial na 9
brunus

Jak dla mnie po tych 2 odcinkach też wrażenia mega pozytywne oby utrzymali poziom ;)

ocenił(a) serial na 8
brunus

Jestem po trzecim odcinku i nie zawiodłem się....
Z czystym sercem daję 8-kę. Tego już nie mogą sknocić....
Chyba. : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones