Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Może i dobry aktor, ale jakoś go nie lubię. Jak widzę, że on gra w jakimś filmie to nie mam ochoty go oglądać. Nie, to nie jest żaden trolling. Po prostu go nie lubię. Najpopularniejszy jego film "forrest gump" również nie zrobił na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Niektóre wątki t.j. jego dzieciństwo są wzruszające, ale o spółce i tym bieganiu dookoła świata, masakra. Jeśli widzę, że w telewizji ma lecieć film z nim, to wolę nic nie oglądać.

Antatolak

I dlatego dostal ocene 7/10 ? .... Tutaj jest oceniane aktorstwo a moim zdaniem jest t o najlepsze aktor na swiecie ma w swoim dorobku wiele swietnych filmow (wiele arcydzieł typu szeregowiec ryan , kod da vinci czy wlasnie forrest gump ) , potrafi sie odnalezc w kazdej roli i w kazdym gatunku filmowym .Wiec po prostu nie rozumiem takich ludzi jak ty ... Jak masz oceniac pod takim katem to lepiej wogole nie oceniaj ...

bartek50cent

A mówią, że Cage to aktor jednej twarzy. No nie wiem...

bartek50cent

Z tym najlepszym aktorem na świecie to tak na poważnie?

Banana_Power

Najwyrazniej ...

użytkownik usunięty
bartek50cent

Gdzie najlepszy aktor na świecie...

Może pod koniec pierwszej 70 a i tak nie wiem czy by się załapał. Gośc jest totalnie przereklamowany i mimo że nie mam nic do niego, o oprócz Forresta Gumpa nie miał dobrej roli a i tak Travolta w PF był lepszy. Oscar za Filadelfię to jakaś kpina. Nominacja za Szeregowca Ryana też nie wiem skąd...

W porównaniu z Pittem czy DiCaprio którzy nie mieli Oscara a są genialnymi aktorami i mają świetne role to zwykłe chamstwo ze strony Akadmii.

ale pojechałeś, Di Caprio może tak ale nie Pitt...

użytkownik usunięty
arthas74

Akurat Pitt to dla mnie obecnie najlepszy aktor na świecie który obok Pacino, De Niro, Hopkinsa i Nicholsona jest najlepszym aktorem w historii.

no cóż, każdy ma swoje zdanie ale ja nie porównywałbym Pitta z Hopkinsem czy Pacino którzy są starsi i mają już za sobą o wiele wspaniałych produkcji. Dobre filmy z Pittem mogę wyliczyc cna palcach jednej reki. Ale szanuje Twoje zdanie, każdy lubi kogoś innego;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones