Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

W sumie sam nie wiem dlaczego, ale jakoś tak go od zawsze nie lubie, może to przez filmy które ogladałem "Plusk", "Philadelpia", "Puenta" i się do niego zraziłem, że teraz każdy film jaki przyjdzie mi obejrzeć z nim będzie dla mnie kichą :/. Zresztą niby Forrest Gump też taki wychwalany film a mnie się nie podoba. Ooo to on wyreżyserował "Opowieści z krypty" heh ciekawy który odcinek :)

kiniek_2

"każdy film jaki przyjdzie mi obejrzeć z nim będzie dla mnie kichą" hehehe żałosny jesteś synku.

kiniek_2

a ja uwielbiam Toma Hanksa tak samo jak niektóre filmy z jego udziałem...jest świetny...obejrzyj filmy tj "Zielona mila", "Cast Away", "Szeregowiec Ryan" i w sumie wiele innych...może coś Ci się spodoba.pozdrawiam:)

kiniek_2

ja eż nie przepadam za nimn. Chociaż muszęprzyznaćze gra rewelacyjnie ale jakoś sam z siebie nie przypada mi do gustu.........

kiniek_2

heh no tak to już bywa z tymi kibicami Juve :D

dla mnie Tom Hanks jest genialny. A cenie go własnie między innymi za rolę w Filadelfii. Forrest Gump jest to świetny film. no ale o gustach sie nie dyskutuje .
to tyle
dla mnie Hanks jest świetny
pozdrawiam ; )

użytkownik usunięty
kiniek_2

Też go nie lubię.I nie uważam,żeby był dobry.Forest Gump świetnym filmem?Eee.. no rzeczywiście o gustach się nie dyskutuje.
P.S. Miałam nadzieję,że już się skończył.A tu niestety główna rola w ''Kodzie''.No trudno.Dobrze,że 'Amelia' też tam gra.

on się nigdy nie skonczy, jest zbyt genialnym aktorem i tyle, nara ułomie.

Yokichi

do Y....- sam jestes zalosny. czemu nie szanujesz czyjejs opinii. chyba moze nie lubic hanksa a ty mozesz sie z tym nie zgadzac ale nie musisz od razu mu ublizac. to swiadczy tylko o twoim niskim ilorazie inteligencji. nie wszystko co jest uznane za arcydzielo kina (forrest gump) nie musi sie zaraz calemu swiatu podobac. zastanow sie

psychopatka

jego opinia to jedno wielkie chamstwo, a ja nie musze nikomu pokazywać jaki mam iloraz inteligencji. btw. myslisz inteligencje z kulturą. ja jestem cham:D i tego nie zmienisz, nara.

Yokichi

Psychopatko :( ale dla czego się czepiasz, że ktoś nie szanuje czyjejś opinii?? Y... widocznie lubi Hanksa i zareagował podobnie na ten koment jak ty na koment negatywny na forum Nortona. Więc czepianie się nie ma sensu. Pozdro...
P.S Żałosne podejście...

Szajba

Szajba, poruszyłaś/poruszyłeś bardzo ważny temat: dlaczego niektóym wolno krytykować np. Toma Hanksa, a innym nie można pisnąć ani jednego złego słowa na temat ulubionych aktorów tych osób? Są dla nich wyjścia: albo krytykują i godzą się na krytykę, albo nie krytykują i wtedy mają podstawy do oskarżania innych użytkowników. Wóz albo przewóz.

Elizabeth_Bennet_2

Psychopatka czepia, że ktoś nie szanuje czyjejś opinie, a sama nie robi tego, co potwierdziła na forum Nortona. To tylko pisze dla sprostowania.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kiniek_2

to masz banie czlowieku....."teraz każdy film jaki przyjdzie mi obejrzeć z nim będzie dla mnie kichą "buaahahahahaahah nie wiem jak mam to rozumiec....T.Hanks jest dobrym aktorem i nie wiem czym sie tak bardzo do niego zraziles?!Wlasnie wracam z filmu Kod da Vinci i powiem ci ze bardzo podobal mi sie film jak i odegranie roli przez Hanksa.

koraz

Heh...Kazdy ma swoje sympatie i antypatie,wiec masz prawo do takiej,a nie innej oceny.Ja na przyklad Toma uwielbiam,ale nie cierpie Kurta Russela.To jest silniejsze ode mnie.A tak poza tym to luzik=)

kiniek_2

Może powinieneś obejrzeć jakieś ambitniejsze filmy, co??? Możeby tak ZIELONĄ MILĘ (genialny) albo APOLLO 13? Zastanów sie jeszcze raz, zanim powiesz, ze jego filmy to kicha. A tak nawiasem mówiąc, "Opowieści z krypty" powinny być odpowiednie dla twojego bystrego umysłu? :D

Yuna_aka_Ainawen

Oo widzę, że sporo się tego nazbierało :), może trochę źle się wyrawziłęm w pierwszym poście, trzeba jednak uważać jakich słów się dobiera to fakt. Powiem może teraz tak żeby mnie zrozumiano. Hanksa nie lubię i choćby zagrał w najlepszym filmie który mi się będzie podobał, nie kwestionuję tego że jest świetnym aktorem, bo jest nim na pewno, ja poprostu go nie lubię/ nie trawię/ nie podoba mi się jego sposób gry/ ogólna niechęć i co tam jeszcze. Można przecież nie lubieć np takich kultowych zespołów jak np Led Zeppelin, Pink Floyd itp. ale jak ktoś ich nie lubi to nie znaczy, że jest tępakiem któremu najlepiej dać płytę disco polo, kwestia upodobania i gustu czy szanowne chamy i aroganci zrozumięli?
ps do "Opowieści z krypty" powinny być odpowiednie dla twojego bystrego umysłu? :D
A dla Ciebie odpowiednie byłoby walić się codziennie młotkiem w łeb, co nie!? aha i jeszcze :D:D:D

kiniek_2

kiniek zgadzam sie z toba w kwestii NIE LUBIE TEGO AKTORA ale filmy ma dobre i sam jest dobry ale mi nie pasi tak jak Jodie Foster

kiniek_2

Hej wreszcie pare osób które podziela moje zdanie. Tom Hanks buuuuuu..... :)

kiniek_2

Nic do niego nie mam,nawet go lubię.Ale jakoś nie bardzo do mnie przemawia...

shatzi_

zobaczcie downy ( nie wszyscy ;d ) na liscie top 100 filmow Zielona MIla , Szeregowiec Ryan , Forest Gump itd te filmy sa najwyzej i w glownej roli gra wlasnie Hanks , co prawda Kod Da Vinci byl malym nieporozumieniem ale wszystkie filmy w jakich gral hanks to czolowka swiatowa , po prostu najlepsze i to dzieki jego umiejetnoscia aktorskim

era

Nie wiem za co mozna go nie lubic.Jego kreacje sa niesamowite,zwłaszcza od 93 roku

murson60

dokladnie ! on jest fajny i gra w wielu ciekawych rolach, szczegolnie podoba mi sie w roli Forresta .

kiniek_2

Też nie należy do moich ulubieńców. Ale trzeba mu przyznać, że jest bardzo dobry i wiarygodny w większosci swoich ról (wyjątkiem jest Kod). Genialny był zwłaszcza w roli Forresta oraz w Bezsennosci. Sama nie mogę sprecyzować, dlaczego za nim nie przepadam. Prawdopodobnie po prostu nie odpowiada mi jego fizjonomia;)).

kiniek_2

Hmmm.. o gustach sie nie dyskutuje, ale nie rozumiem jak mozna nie lubic Toma Hanksa, szczegolnie, ze widziales "Forresta" i "Filadelfie".. piekne filmy..:(

kiniek_2

Jak dla mnie to każdy może wyrazić swoja opinie ale dlaczego w taki wulgarny i prymitywny sposób?! Zastanawia mnie jeszcze fakt dlaczego lisoszakla i cris w każdym swoim poscie tak "dojeżdżają" Toma Hanksa?
Sprawia im to przyjemność czują się dzieki temu bardzie wartościowi?
Ja tego poprostu nie rozumiem...

kiniek_2

Cudowny aktor. HANKS i DEPP to są aktorzy, których kiedy widzę, że grają w danym filmie to już wiem, że to będzie świetny film. Oprócz Zbronii Grindenwalda to każdy film z Nimi jest świetny.
A co do Forresta Gumpa to zapraszam na YT, na film pt. Forrest Gump - Moja Interpretacja, na kanale The Dark Przemko. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones