Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Dlaczego już nie gra w tylu lub w takich dobrych filmach jak kiedyś nie chce mu się czy ma jakiś biznes?

użytkownik usunięty
Remek555

Bo nie chodzi o ilość, a o jakość. Radzę wstrzymać się z wnioskami, aż nie wyjdzie Cloud Atlas.

no tak ale jeden dobry film na przestrzeni tylu lat? jeszcze nie wiadomo czy dobry bo nie widziałem

użytkownik usunięty
Remek555

To i tak nic w porównaniu do Day-Lewisa, który gra dość rzadko, ale za to w genialnych filmach. Podobnie jest z Hanksem, wolę, żeby grał w jednym, dobrym filmie co kilka lat, niż na przykład w wielu gniotach tak jak teraz De Niro :)

Ale Daniel gra w naprawdę wartościowych filmach a twory typu Anioły i Demony , Kod Da vinci czysta komercja Ladykillers, czyli zabójczy kwintet taki sobie na pewno
nic wielkiego ostatnio 2002 w jakiś tam filmach grał czyli 10 lat bez dobrego filmu za to w paru gniotach.Odnośnie atlasa chmur rodzeństwo Matrixa to przeciętni reżyserzy , a żeby zabrać się za taki zagmatwany film trzeba dużego talentu. Więc oto było moje pytanie czy mu się nie chce czy ma coś innego na głowie?

użytkownik usunięty
Remek555

Film Coenów mi się podobał, ale wiem, że jest niedoceniany, szczególnie na fw. A Wachowscy mało filmów zrobili, w tym jeden wybitny, więc tak jak mówię nie śpiesz się z wnioskami. Tykwer też w sumie nie jest zły.

a jaki to wybitny film Wachowscy zrobili?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones