Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Witam, mam pytanie jak w temacie. Przeczytałam właśnie biografie zamieszczone przez filmwebowców i niepokoją mnie sprzeczności w nich zawarte. Po pierwsze jest napisane, że po rozwodzie rodziców Toma wychowywał ojciec, jednak w drugiej biografii widnieje informacja, że "większą część dzieciństwa spędził w rodzinach zastępczych". Ponadto jest też kilka nieścisłości jeśli chodzi o początki kariery. Czy jest szansa, że ktoś jest w stanie to sprawdzić i zweryfikować?

Lubię czytać historie znanych postaci i pod tym względem bardzo sobie cenie filmweb.

ewunia_18

KAŻDY użytkownik filmwebu może dodawać i poprawiać już dodane biografie :-) Dodają zwykli użytkownicy opierając się na różnyc h źródłach internetowych, więc nieścisłości nie dziwią... Możesz samodzielnie sprawdzić i poprawić wszystkie 3 biografie ;)
http://www.filmweb.pl/person/Tom.Hanks/contribute = "dodaj opis / popraw opis"

pixi222

trochę mi się ta samowolka nie podoba, bo można jakiś bzdet wpisać, że np. Hanks postanowił zostać aktorem 2 lata temu, a wcześniej był kominiarzem.. i wszyscy w to uwierzą, tylko kto zagrał w Filadelfii ? może jakiś gej, który zachorował i po zdjęciach wykitował. Ludzi jest tyle, że wariatów i mitomanów nigdy nie zabraknie, więc ktoś powinien rzucić oko na to, co się wszem i wobec wypisuje, zwłaszcza gdy wypisuje się nie o sobie samym, tylko o innych, jakichś faktach, historii, etc. A z drugiej strony jak tego kogoś - wiarygodnego znaleźć... Jednak powinno się 10 sprawdzić, zanim się coś - informację upubliczni

marta7799

Musisz podać wiarygodne źródło, a potem weryfikatorzy sprawdzają tekst i żaden kuriozalny nie przechodzi ;)

pixi222

tak, tylko dwie (biografie) wzajemnie sprzeczne

pixi222

zgadzam się z okinawą... wiele razy próbowałam coś zamieścić, zmienić i za każdym razem moje teksty, korekty nie przechodziły z absurdalnych powodów (za mało źródeł/ źródło nie takie/ źródło nie spełniające wymogów regulaminu, gdzie w przypadku niektórych mało znanych filmów sam fakt, że komuś się chce coś robić choćby dla kilkuset osób, powinno być już docenione), za to takie kwiatki pozostają bez zmian akceptowane...

weryfikatorzy działają jak roboty... grunt żeby spełniał wymogi techniczne, treść jest nieistotna

ewunia_18

filmweb logic -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones