Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Po raz kolejny ponawiam prośbę nie dawajcie czarno białych fotografii do żyjących aktorów i
aktorek. Czarno białe foty powinny być tylko i wyłącznie prze ZMARŁYCH !!!!!!

tomucho77

Tomek jest martwy jako aktor, więc w sumie się zgadza.

jankotelegazeta23

Robert De Niro, Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Gary Oldman, Al Pacino, Kevin Spacey też są martwi jako aktorzy ?

tomucho77

Robert na pewno. Oldman ("Szpieg"), Pacino ("Jack jakiego nie znacie") i Spacey ("Spirit of a denture", "Envelope") dalej trzymają wysoki poziom. Co do Jacka i Hopkinsa się nie wypowiem, bo nie widziałem z nimi nowszych filmów, ale pewnie dalej są w formie.

jankotelegazeta23

W ten sposób zaprzeczasz sam sobie, skoro Oldman, Pacino i Spacey nie są martwi jako aktorzy to nie powinno być przy ich osobach czarno białych fot.

tomucho77

Przepraszam bardzo. Czy ja powiedziałem tak o każdym aktorze z czarno-białym zdjęciem czy tylko o Tomku? Te analogiczne przykłady sam sobie dopowiedziałeś.

jankotelegazeta23

A umiesz czytać ze zrozumieniem człowieku ? Tak się przypiąłeś Hanksa i pałasz do niego taką nienawiścią, że nawet nie zauważasz tego że chodzi mi o wszystkich żyjących aktorów i aktorki.

użytkownik usunięty
tomucho77

Martwy nie martwy (a wiadomo że nie) zgadzam się, że czarno-białe zdjęcia powinni mieć tylko nieżyjący aktorzy. To po prostu estetyczniej by wyglądało, niż takie pomieszane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones