PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 111
ocen
6,2 10 1 114111
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

No właśnie zakończenie. Jestem po seansie w kinie i czuje się bardzo rozczarowany zakończeniem, zwłaszcza z uwagi na fakt że jest ono odwrotne do tego z oryginału, czyli książki. Jakie są wasze odczucia? Jak myślicie co kierowało ekipę tworzącą film aby zmienić zakończenie o 180 stopni?

ocenił(a) film na 4
Wonsowaty

Szczerze, to nie mam zielonego pojęcia dlaczego zmieniono zakończenie, które samo w sobie było przecież bardzo dobre. Dla mnie jako fana powieści Dana Browna jest to niedopuszczalne i stąd taka a nie inna ocena.

ocenił(a) film na 5
Wonsowaty

Tylko dobra zmiana mogła tym kierować.

ocenił(a) film na 4
Wonsowaty

Współczuję Brownowi, że tak okaleczyli jego opowieść. Zakończenie powieści było przemyślane, zawierało puentę i było nieoczywiste. W filmie dostaliśmy "i wszyscy żyli długo i szczęśliwie".

Wonsowaty

A jak się skończyła książka?

ocenił(a) film na 6
Wirtualna6

Wirus został uwolniony, spowodował bezpłodnośc u jednej trzeciej populacji ludzi ratując Nas przed przeludnieniem. Nikt oprócz bohaterów o tym nie wie,
więc to całkiem prawdopodobne zakończenie.

ocenił(a) film na 5
Wonsowaty

Fabuła pod publikę. Większość widzów będzie kibicować tym dobrym zgodnie ze swoimi natalistycznymi wyobrażeniami, a popularny film zaspokaja potrzeby popularnego widza.

Wonsowaty

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Aleś Ty jest prymitywny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones