Stamtąd (2022)
Stamtąd: Sezon 2 Stamtąd sezon 2, odcinek 6
odcinek Stamtąd (2022)

Duet

Pas de Deux 46m
7,1 427
ocen
7,1 10 1 427
Stamtąd
powrót do forum s2e6

Osłabiają mnie sceny przeglądane o niczym. Nawet jak dzieje się coś konkretnego i jest zagrożenie to rozmawiają o wszystkim tylko nie o rzeczach bezpośrednio związanych z fabułą..za dużo tego a zapowiadał się dobry sezon.

ocenił(a) serial na 9
farez23

Nie wiem czemu ale nie mogę znaleźć odcinka 6 na HbO. Nie wiesz co może być powodem?

tompepek22

Nie oglądam obecnie na tej platformie ale jeżeli chcesz mogę odesłać cię do ,,alternatywnych źródeł serialu,,

ocenił(a) serial na 9
farez23

Bardzo chętnie

tompepek22

https://vider.info/vid/+fem8e5v

tompepek22

https://ww1.goojara.to/tDJlg0

tompepek22

Ostatnia to anglojęzyczne wersję ale są szybciej dostępne czasem niż w polskich platformach sreamingowych..miłego oglądania..

ocenił(a) serial na 10
tompepek22

A ja na playerze z HBO nie mogę znaleźć 7 a miał być 4.06

ocenił(a) serial na 6
Magda_Xxx_filmweb

Na filmwebie jest podana premiera zagraniczna, która jest w niedzielę. U nas na HBO jest w piątek około 9:00 czyli prawie tydzień później

użytkownik usunięty
farez23

Spoiler
Spoiler
Mnie najbardziej wkurzyło jak ten nowy biegł do auta, podjechał nim i zostawił drzwi otwarte by pomóc rannego zapakować, a tam Ci "smieszkowie" tuż za nim. Naciągane to było. Też w pierwszym sezonie w pierwszych odcinkach niechętnie otwierali drzwi po zmroku, a tutaj bez problemu otworzyły, nic nie sprawdzając czy to nie ściema. . Też jakoś dziwnie go w ogole nie atakowali, gdzie poprzednio ludzi rozrywali od razu. Coś dziwne. Ale ogólnie podobał mi się ten odcinek. Jestem ciekawa jak to rozwiążą 

ocenił(a) serial na 6
farez23

Jak dla mnie odcinek był nawet efektowny.Wqrwia mnie tylko że z tego murzyna na siłę robią niezniszczalnego superbohatera.

farez23

Pierwszy sezon bardzo dobry i intrygujący ale drugi to już jakieś nieporozumienie. Łażą i gadają o pierdołach, nikt nie probuje dowiedzieć się o co tu chodzi a akcja stoi w miejscu.

piotrek4002

Największym przegięciem będzie jeżeli nie wyjaśnia przynajmniej jednej tajemnicy do końca sezonu bo widzę że show runerzy uparli się żeby historię przeciągnąć do granic wytrzymałości tzn 6-7 sezonów

ocenił(a) serial na 4
farez23

Jak tak dalej bedzie serial szedł w dól, to straci zainteresowanie i szybko go skasują. Już nie jeden tak skończył

ocenił(a) serial na 5
farez23

Jak dla mnie to był najgorszy odcinek tego serialu. Nawet jak już coś się dzieje, to jest to tak niedorzeczne i żenujące, że aż głowa boli.
Cała akcja z dźgnięciem mini-murzynka wybitnie na siłę. Tak samo jak sama akcja ratunkowa.
- Gruby murzynek na luzie wybiega po auto, które jest wybitnie daleko zaparkowane. Co gdyby ktoś musiał gdzieś się dostać w nocy? Najwyraźniej nic, bo pulchny murzyn spokojnie wsiada do wozu, przeparkowywuje go bliżej drzwi wejściowych, a potem powolutku pakują do niego syna szeryfa i dopiero, gdy odjeżdżają, ślimaki, tzn. groźne potwory zaczynają subtelnie stukać w szybę.
- Akurat gdy była potrzebna krew Boyda, tak się złożyło, że pan Boyd akurat spędzał noc w szpitalu :)))))))
- Cała scena z przekazaniem krwi to już było istne kuriozum, całkowicie negujące jakiekolwiek zagrożenie ze strony gRoŹnYcH potworów. Szeryf wybiega. Woła potworki. Mija kilka chwil zanim łaskawie zaczynają się pooowoooli wyłaniać z lasu. Szeryf dalej je woła. Powoli do niego podchodzą i zastygają wokół niego. Boyd ma masę czasu, żeby na luzie dźgnąć rudego w gardło, wsmarować w niego swoją krew, a potem nadal chwilę poczekać jak to zacznie działać. Po wszystkim szeryf wraca do środka jak gdyby nigdy nic. Cała ta scena wyglądała jakby szeryf dokładnie wiedział co się wydarzy. Przecież, gdyby nie to działanie tej krwi, to szeryf skończyłby rozwalony na setki kawałków i kto wtedy by się podzielił z synkiem krwią?
I w ogóle, to modus operandi tych potworków. Rodzinkę z pierwszego odcinka szybko rozrywają. Gościa w klatce dopadają jak zwierzęta. Tak samo czarnego barmana. Ale z goścmi w domu kolonialnym i z szeryfem, to widocznie preferują podejście "to trzeba na spokojnie" :P

ocenił(a) serial na 4
LuckyLuke266

Czasami się wydaje że ktoś z dobrą kondycją mogłby tak biegać całą noc i powolni by go nie złapali, serial traci na poczuciu zagrożenia przez takie akcje, wydaje sie już że mogą wychodzić do potworów i na luzie ich mijać. Co do krwi i robaczków, podobno powodowała nieśmiertelność człowieka przykutego do ściany ale wątek zakończony bo szeryf się jej pozbył.

pawelmk

Drugi sezon 6 odcinek i nic się nie dzieje ....wieje okropnie nuda ...gdzie potworki ...gadają , gledza , chodzą w kółko,...no masakra jak zyebali drugi sezon ...Nuda

ocenił(a) serial na 7
LuckyLuke266

Co do potworów to wiele razy mówili, że lubią się bawić ofiarą psychicznie jak i fizycznie. Akurat akcja sprzed szpitala nie powinna dziwić, tym bardziej, że Boyd jest już dłuższym mieszkańcem tego miasteczka i dużo o nim wiedzą, w przeciwieństwie do tych nowych z busa ;P Trochę na siłę znajdujesz te złe strony serialu, to nie jest sukcesja xd

ocenił(a) serial na 7
farez23

Mam podobnie... Widać, że specjalnie jest na siłę rozwlekany ten serial. Bardzo nie lubię takich zabiegów, kiedy próbuję się z serialu wycisnąć jak najwięcej hajsu zamiast doprowadzić serial do końca. Potem się to kończy tak, że serial po jakimś czasie jest anulowany i pozostajemy bez zakończenia, a to tylko dlatego, że twórcy na początku chcieli wycisnąć ile się dało, wydłużając serial na siłę na kilka sezonów. Czuć tutaj potencjał na 3 świetne sezony, ale po tempie akcji twierdzę, że zrobią kolejne LOST, które po 2-3 sezonach mało kto będzie chciał jeszcze oglądać.

ocenił(a) serial na 8
farez23

efekty youtubowego przebodźcowanego prania mózgu byle szybciej więcej i zapomnieć...

farez23

Masakra. Czy istnieje w historii kina bardziej niepotrzebna scena od tego ślubu w ostatnim odcinku? Chyba że ktoś uronił łezke. Cały ten 2 sezon mógłby się streścić w ostatnich 10 minutach ostatniego odcinka.

laszlo71

Ziomek, to jest wątek odnośnie tego odcinka. Usun ten wpis bo spoilerujesz finisz

PilotWojtek

O kurde sorry faktycznie. Tylko nie ma opcji usunięcia. Zresztą to i tak gówno znaczącą scena

PilotWojtek

Nie czyta się żadnych komentarzy przed obejrzeniem serialu. Ja nawet nie patrzę na obsadę, bo jeśli np. ktoś wystąpił w 19 czy 20 odcinkach, a w obsadzie na filmwebie to widać, to już mam spoiler, że potwory go nie zabiły.

laszlo71

Ślub to typowy wątek obyczajowy. W końcu w drugim sezonie serial zamienił się trochę w Dr Quinn. Trzeba się tylko cieszyć, że był to ślub faceta z babką, bo w dzisiejszych czasach politpoprawności to wcale nie jest takie oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones