Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

forest odejdz - aktor przereklamowany, wyplynal dzieki producencko-kolezenskim ukladom; uwielbienie dla "działa" forest gump odbieram na zasdzie zbiorowej histerii - "lubie bo inni lubie i w ogole tak trzeba..."

Siostra_Jolanta_K_

Forrest gump to bardzo wartościowy film, a Hanks uzyskał sławę dzięki swemu wielkiemu talentowi (ukazał go m. in. w Forrest Gump) nie jakimś układom. On wcale nie jest przereklamowany. Wciąż powstają filmy z jego udziałem, a ty po prostu mu zazdrościsz tej sławy...

Siostra_Jolanta_K_

Jak myślisz za co Tom Hanks dostał oskary.Na pewno nie za ładne oczy tylko za swoje zdolności. Jak masz za miar krytykować najpierw sie nad tym dobrze zastanów. A tak po zatym to ten film mi sie naprawdę podobał i lubie go nie dla tego że innym też sie podobał. :) :)

Katerina43221

- problem tkwi odrobine gdzie indziej - dzisiaj juz tak naprawde nie ma swietnych aktorow - "poznasz czlowieka po czynach jego..."
dlaczego? ze wzgledu na gigantyczna komercjalizacje kina nie ma juz praktycznie aktorow ktorzy graliby wylacznie w produkcjach "wyzszcyh lotow"- zatem kwestia pozostaje stosunek filmow czysto komercyjnych do tych ambitniejszych - hanks wypada tutaj bardzo slao gdyz gra praktycznie w produkcjach - powiedzmy delikatnie - srednich;
- co do oskarow - oskary były a wszczegolnosci dzisiaj staly sie wylacznie waznym elementem promocji filmu - nie jest to wiec nagroda za jakieklweiek wartosci artystyczne a raczej - nie bojmy sie pwoiedziec - kupiony element kampanii marketingowej;
- co do samego hanska - on byl juz gumpem zanim go zagral - w 90% produkcji (bo filmy to raczej nie sa....) jego mimika jest dokladnie taka sama...ale ten problem dotyczy tysiecy innych aktorow

Siostra_Jolanta_K_

Nie za bardzo rozumiem ludzi takich jak ty. I zdań typu: "dziś już nie ma świetnych aktorów." Są, tyle, że jest ich na prawdę dużo. Trudno zauważyć perłę, jeżeli leży w kufrze ich pełnym. A kiedy jedna perełka-choćby taki Astair-leży w błocie, jeśli jest sama, jedyna to nie trudno ją znaleźć. Dziś trudność polega na tym, żeby uwierzyć, że na świecie jest miejsce nawet dla miliona dobrych aktorów. A nie ten jest wybitny bo w każdym filmie inaczej mruga czy chodzi. Nie tędy droga panie kolego.

red_zer0

Ja nie mogę. W kufrze pereł nie dostrzeżesz perły? I w ogóle szacun za naprawdę dostępny ludzkiemu doświadczeniu przykład. Teraz się wszyscy zastanawiają, ile kufrów pereł widzieli od rana.

No a te wszystkie perły skaczące na nas z błota. Jak bardzo się wstydzisz po latach tej poezji?

Którędy droga, panie kolego? (I powtórzę prośbę, żebyś może ograniczył nazywanie innych na ch gdy tylko ci braknie argumentów.)

Siostra_Jolanta_K_

Tasman lepiej żebyś wogule się na żadnym forum nie udzielał bo psujesz ludziom nerwy (twoje posty dotyczące king konga i tego typu filmów).
I z tego co widze nikt nie popiera twoich poglądów.
Ale czemu próbujesz do niech przekonać innych?

Siostra_Jolanta_K_

i tak własnie sobie myśle po co tyle piepszenia jak i tak nikt nie przemówi CI do rozumu a Twoje agrumenty sa śmieszne no ale coż kazdy ma swoje zdanie...ale Hanks jest przereklamowany KIDMAN jest przereklamowana ale napewno nie Hanks no coż każdy uwaza co uwaza na dany typ aktora i tyle...

gazdus_2

Czytając twoje opinie o Peterze Jacksonie myślem, ze naprawdę masz coś do powiedzenia, ponieważ również za facetem nie przepadam. Ale teraz widzę, że to, co piszesz to tylko brednie dzieciaka lub faceta (choć to pierwsze jest bardziej prawdopodobne), który nie zna się na kinie. Tom Hanks to najlepszy aktor na świecie.

Siostra_Jolanta_K_

"dzisiaj nie ma już dobrych aktorów...." "Kiedy miałem 12-25 lat..."
Zmień płytę

Siostra_Jolanta_K_

no prawda ze juz baardzo dobrych aktorów to prawie nie ma. 'wszyscy są tacy sami'. ale tom hanks jest nawet dobrym.

Siostra_Jolanta_K_

Popieram Siostre jolante - Hanks gra w fajnych, komercyjnych filmach glowne role, stad ta popularnosc. Widzialem z nim pare filmow i wszedzie jest taki sam. Obsadzaja nim glowne role chyba dlatego, ze ma taki spokojny i przyjemny sposob bycia i stwarza tym samym pozytywne emocje. Jako aktor nie jest za 'mobilny'...

Siostra_Jolanta_K_

Aktor co zdobył dwa razy oscary z rzędu jest przereklamowany...

Szajba

Moze nie jest przereklamowany tylko poprostu doby w tym co robi? o tym nie pomyslales ???

Siostra_Jolanta_K_

nie napiszę nic więcej poza tym, że całe szczęście że ludzie tacy jak ty nie przyznają oscarów i nie decydują o wielu rzeczach związanych z filmem... inaczej chyba w ogóle nie włączałabym telewizora...

Siostra_Jolanta_K_

hahaha!! no dziwne....!! jakoś na ciebie to nie wpływa... że inni go lubią to ty też chyba powinieneś.... Nie znasz sie na ludziach ... i pewnie nie oglądałeś genialnie zagranej roli Henks'a w Forrescie Gump'ie... to Tobie dziękuujemy..

P.S: nie powtarzaj sie!!

Siostra_Jolanta_K_

Tom Hanks to wielki aktor , który gra w poważnych filmach, gdzie zagrał charakterystyczne postacie (Forrest Gump, Filadelfia, Zielona Mila, Cast Away), a zarazem występuje w sympatycznych komediach romantycznych (Masz wiadomość, Bezsenność w Seattle). Wiadomo, że rola Forresta jest niezwykła, ale to nie jedyny niezły film Hanksa, który i tak wg. mnie jest niedoceniany.

MlodY

Dajcie sobie spokój i już nie odpowiadajcie na koment tego gówna(siostry jolanty, chociaż niedługo pewnie zmieni nick). To idiota i robi zamieszanie, bo niedawno odkrył, co to jest Internet.
Robi z siebie pajaca także na forach "King Konga" i "Władcy pierścieni", możecie sobie poczytać jego komenty i się pośmiać.
A Hanks to bardzo dobry aktor i głupie komentarze tego nie zmienią.

Siostra_Jolanta_K_

Ludzie nie kumam, o co wam chodzi. Jesli uważa, że Hanks jest słabym aktorem to dlaczego to negujecie? Ma prawo tak uważać. Nie możecie jej wmawiać, że Hanks to dobry aktor, tylko dlatego, że wy tak uważacie. Wolność słowa! A oscary według mnie nie decydują już o niczym. Ot zwykła komercja:)

Ale notabene ja uważam, że Hanks to bardzo dobry aktor:) Zachwycił mnie jednak Filadelfią. Chociaż oczywiście w Forreście też byl świetny:)

Pijany_Aniol

No ale co on pisze... że Hanks jest słaby dobra. Może uważa. Ale jak się okazuje to kolejny który pisze pierdoły z nudy. Akcja z Ojcem Chrzestnym(że niby przereklamowany film...) potwierdza to.

Siostra_Jolanta_K_

Tom Hanks przereklamowany?! Wedlug mnie jest on jednym z nielicznych aktorow wychodzacych poza krag stylu Brada Pitta czy innych hollywoodzkich amantow... jest wspanialym aktorem, udowadnia to chociazby w "Szeregowcu Ryanie", "Forrescie Gumpie" czy tez "Cast Away - Poza Swiatem"...

Cukrowa

Sorry, ale akurat Pitt to bardzo dobry aktor, udowodnił to chociażby w "12 małpach", "Przekręcie" czy "Podziemnym kręgu", w "Wichrach namiętności" też był świetny. Po prostu jest niedoceniany, właśnie ze względu na wygląd, i często bezsensownie stawiany na równi z aktorami pokroju Orlando Bloom'a.
A co do tematu-Hanks to wspaniały aktor, a siostrą jolantą(która za jakiś czas nick zmieni, może na wujka leszka albo coś) robi na FW zamieszanie i nie ma co się nią/nim przejmować.

Siostra_Jolanta_K_

Pamiętacie Korneliusa. Historia lubi się powtarzać:)
Ale jak zawsze Akcja--)Reakcja.

Justyna

siostra jolanta ty jestes po prostu popaprana lub popaprany gowno mnie obchodzi kim jestes...po pierwsze moze i oscary sa komercyjne ale tak jak kazdy film tak i oscary musza byc komercyjne...fil;my nawet ambitne tworzy sie dla zysku i nikt mi nie powie ze jest inaczej...poza tym kazdy aktor MARZY zeby dostac oscara bo w ten sposob zostanie oceniony ich trud w grze w danym filmie...tom hanks robi to bo to kocha wystarczy spojrzec na jego hity szeregowiec ryan, zielona mila, filadelfia i wiele innych...nawet jesli krytycy amerykanscy wg ciebie dostali w lape zeby dobrze ocenic fim to moze powiedz mi jeszcze ze kiedy film wychodzi w polsce dystrybutorzy tez placa polskim krytykom zeby go dobrze ocenili ?? wez pomysl co ty gadasz bo naprawde zal w dupie sciska...ale widac sa ludzie i taborety i ty napewno nie zaliczasz sie do tych pierwszych...HANKS rulezzz - jeden z najlepszych aktorow XX w. a czy XXI to sie okarze ;)

Siostra_Jolanta_K_

Ojj, nie mogę się zgodzić. Tom Hanks to aktor, którego cenię za ogromny kunszt aktorski. Potrafi grać nie tylko wypowiadanymi kwestiami, ale przede wszystkim mimiką. Poza tym potrafi grać różne role, co nie jest łatwe! Respect dla tego pana!

użytkownik usunięty
Valkiria_VF

Ja takze sie nie zgadzam z tym ze Tom Hanks jest przereklamowany.Chyba rzeczywiscie tej jolancie bardzo sie nudzi.Ciekawe kto jest jej ulubionym aktorem?jakis amancik?tom hanks jest swietny w tym co robi,chyba nie trzeba tego nikomu udoawdniac,poza tym jolanto latwo krytykowac,nie?tylko po co mowisz cos o czym nie masz zielonego pojecia...Nie rozumiem,poza tym pozdrawiam wszystkich fanow toma Hanksa i innych wspanialych aktorow ktorzy nigdy nie stana sie przereklamowani:)))))

Siostra_Jolanta_K_

Nie rozumiem po co kwestionować umiejętności aktora, które są klasą samą w sobie. F. Gump to nie T. Hanks, ale T. Hanks to F. Gump. Zmierzam do tego, że to on kreuje tą postać i sprawdza się w tym co robi. Reszta mnie nie obchodzi. Niech wchodzi w jakie układy chce, byle grał nadal tak jak grał do tej pory.

garpik

Alez on kurde nie jest w zadnych ukladach, po prostu lubi pracowac z tymi samymi ludzmi (co nie zawsze mu na dobre wychodzi). Nie mowie, ze w Hollywood nie ma ukladow, ale Hanks mimo wszystko jest doceniany z powodu zdolnosci, nie ukladow. Jedyny przyklad, to profesor Langdon, bo chyba Tom wymogl na Howardzie te role (stara przyjazn nie rdzewieje, itd.) Nie sadze ze o Hanksie myslano jako o potencjalnym kandydacie, ale mysle ze Tom rozwazal to tak, ze jest to jego ostatni blockbuster, ostatni hit, niedlugo piecdziesiatka, sukces kasowy gwarantowany, trzeba zarobic troche na stare lata no i ... wykorzystal swoje wplywy aby role zdobyc. On sie odzegnuje, kiedy go naszywaja "the most powerful man in Hollywood", ale cos w tym moze byc.

Siostra_Jolanta_K_

nawet jeśli jak mówiszdostał sie dzieki układom.... to uważam że role którą dostał wykonał swietnie..!! zaden inny aktor nie zagrałby lepiej ... Hanks jest najlepszy!!!

Ewcia_13

Wystarczy spojrzeć na jej ulubionych aktorów :] Chyba Pani pomyliła forum, bo to nie jest forum muzyczne. Kurde i jeszcze zaniżyła ocenę takim filmom... NO ,ale cóż widocznie się jej nie podobały :D
A co do tematu, to Hanks rządzi, tak samo jak forest :]
pozdro

Siostra_Jolanta_K_

Tom Hanks- uwielbiam w kazdym filmie i zawsze swietny aktor zawsze realnie odgrywa grana przez siebie postac co do forest gump niezbyt lubie ten film klasyk ale ja np polece film: bezsenosc , masz wiadomosc czy filadelfia swietny film

ankay

Tom Hanks - nudny do bólu aktor, sprawia że filmy stają się nurzące, gdyż reżyserzy skupieni wyłącznie na tym jaki jest "SŁAWNY I UTALENTOWANY" poświęcają mu zbyt dużo ujęć. A Tom nie jest ani zjawiskowo piękny, ani nie skupia na sobie uwagi w żaden inny sposób, więc po cholerę?
Nie wyrażając się już o Forreście Gumpie - nudnym, familijnym keksie. Boże czy już nie ma ludzi doceniających prawdziwe kino !? większości się podoba, to i tobie musi !? Filmy ogląda się dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones