Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

bez wyrazu - dzisiaj z takich robi się supergwiazdy.

cesare_10

dzisiaj czyli kiedy, bo Hanks był już gwiazdą w latach 80-tych

Pauleta

Hanks gwiazda stał się po Filadelfii i Forrest Gump; wcześniej był po prostu znanym aktorem - jednym z wielu. To zresztą nie jest najistotniejsze; pisząc "teraz" miałem tez na myśli lata 80-te. Wcześniej też wiele zależało od reklamy, ale zdecydowanie bardziej liczyła się uroda (u kobiet), charyzma, niepospolitość.

cesare_10

Wg mnie wciąż trzyma poziom.

hr_dooku

Zgadzam się uważam, że jest niesamowity!

cesare_10

NIe no raczej niejaki to on nie jest może chodziło ci o to co mowią o Gene Hackmanie że to idealny przykład przeciętnego człowieka ( nie mylić poziomem aktorskim bo to top notch tak samo jak i Hanks )

niestety coraz mniej dobrych aktorów robią sie coraz starsi robią po jednym badz dwa filmy a ich miejsca zajmuja no wałsnie kto ???
Dajcie mi przykład dobrych aktorów aktorek młodego pokolenia

lukasz321a

Może nie "młodego pokolenia", ale i nie starego :)
Fassbender, Phoenix, Hoffman, Bardem, Adams, Winslet, Theron.

jankotelegazeta23

no młodzi to oni byli w latach 90 początkiem nawet można by powiedzieć
Za 10 lat to naprawdę o dobry film będzie ciężko

lukasz321a

Przecie większość jest koło 40, a u praktycznie żadnego z nich nie widzę spadku formy, więc jeszcze z 20-30 spokojnie będą nas raczyć świetnym aktorstwem, zresztą taki Hopkins swój najlepszy okres miał w wieku powyżej 50-tki.
Filmy już i tak są dość kiepskie (przynajmniej w mainstreamowym Holołodzie), ale aktorstwo ma się całkiem dobrze.

użytkownik usunięty
cesare_10

Jest po prostu skromny. Nie to co Jonny Depp który robi z siebie pajaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones