Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Umie porządnie wcielać sie w postacie. Filmy z jego udziałem ogląda się naprawdę przyjemnie. Forrest Gump to postać jaką najlepiej zagrał dotychczas wg mnie.

zubomir

Ciężko kiedyś znosiłam jego gębę, ale teraz doceniam talent, gęba nadal mnie jednak denerwuje ;p lubię go w "Zielonej mili" a Foresta musze jak najszybciej obejrzeć bo spalę się ze wstydu, że dotąd nie obejrzałam..

justy_maje

Spalić się ze wstydu?? hehe nie ma czego ja ten film obejrzałem pierwszy raz w tym tygodniu. Film owszem jest ciekawy ale wielkim hitem nie jest

zubomir

hehe zawsze jak mówię, że jeszcze nie oglądałam, to mi mówią: co? nie oglądałaś? no co ty? ;p
z tego co wiem to jest długi a na tak długich filmach nie jest możliwe żeby choć przez chwilę się nie znudzić ;p
ale chyba byś mi go polecił, co? ;)

justy_maje

No tak wiadomo to samo u mnie. Jak wypowiem jakiś popularnym tytuł filmu i powiem że go nie oglądałem to wszyscy wokół robią oczy wielkości pięciozłotówki :D a takich tytułów mógłbym pare wymienić ,ale nie będe sie tym chwalił publicznie (jak coś to na priva heheh) a co do Forresta to owszem polecam Tobie ten film mimo to że jest długi to cały czas sie coś dzieję ja sie nie nudziłem na nim a Ty ???? no właśnie jak obejrzysz podziel sie opinią czekam :)

zubomir

okeej :) tylko muszę się zebrać w sobie i poświęcić ponad 2 godz. ale jak coś to na pewno się dowiesz pierwszy hehe

justy_maje

Ja polecam nigdy się nie nudzę oglądając Forresta a oglądałam go już chyba z 50 razy jest bardzo ciekawy i zabawny i wcale nie czuje się że jest za długi polecam

zubomir

Może wielkim hitem nie jest dla ciebie, bo nastawiłeś się na ten film jak byś miał oglądać arcydzieło. Jednak oczekiwania twoje były zbyt duże i uznałeś film po prostu jako dobry. Zdarza się.
Forresta z chęcią polecam i jak puszcza w tv kiedyś ten film to z przyjemnością obejrzę go jeszcze raz i dwa i trzy jak będzie możliwość.

Osobiście muszę się przyznać, że jeszcze nie oglądałem z nim "Zielonej mili" z czego również poniekąd się wstydzę. Nieraz była możliwość obejrzenia filmu na tvp 1 lub tvn'ie, jednak zawsze wypadała jakaś impreza. Ucieszyłbym się jak by film puścili w tygodniu np. we wtorek:)

użytkownik usunięty
lukasz12548

W "Zielonej Mili" zagrał wspaniale. W trudnych momentach do zagrania, wypadł na prawdę realistycznie (mówię tu o np. przeziębionym pęcherzu, obejrzycie to będziecie wiedzieć co mam na myśli ;) i za to najbardziej go cenię. Świeeetny aktor :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones