PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862168}

Kolejny film o Boracie

Borat Subsequent Moviefilm
6,1 24 529
ocen
6,1 10 1 24529
6,2 37
ocen krytyków
Kolejny film o Boracie
powrót do forum filmu Kolejny film o Boracie

Już nie mogę się doczekać tego ogromnego bólu dupy zwłaszcza wśród filmwebowych lewackich "krytyków" xD

MistahVuhsace

A co mają lewacy do tego XDDD?

Mickej_2

No może to że poprawność polityczną traktują jak bóstwo i zawsze mają z nią problem

ocenił(a) film na 7
MistahVuhsace

Jaki trzeba miec ból dupy zeby pisać takie głupoty. Ps. Dobry film

ocenił(a) film na 6
MistahVuhsace

studiowałeś lewactwo czy mowisz po sobie?

ocenił(a) film na 1
Baby_Firefly

Lewactwa nie trzeba studiowac, jest to prosty, wrecz debilnie prosty stan umyslu, tak jak proste sa ich umysly i dluga sloma z butow im wystajaca:-)))))

MistahVuhsace

Eee, pierwsza część była na wskroś lewacka. A teraz ponoć mocno dostaje się nawet Rudiemu Gulianiemu. Więc chyba coś znów pokręciłeś.

ocenił(a) film na 8
MistahVuhsace

Akurat SBC ma dość lewicowe poglądy lol

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
MistahVuhsace

Nie ma to jak rzucać pojęciami "lewactwo, lewak" na lewo i prawo nie mając pojęcia o ich znaczeniu i na koniec okrasić to symbolem "xd" Zrobiłeś mi dzień synek.

ocenił(a) film na 7
danro8

Ci co piszą o lewactwie tak naprawdę nie wiedzą co to "kontrolowana opozycja" i o co w tym chodzi. Brak wiedzy się tu kłania.

danro8

Oświeć mnie więc "starcze" na czym polega znaczenie słowa lewactwo,lewak

MistahVuhsace

Na byciu dzbanem. Lewactwo to stan (ubogiego) umysłu .

ocenił(a) film na 6
Baby_Firefly

Coś jest dla ciebie niezrozumiałe?

ocenił(a) film na 6
BruceParker

twoja wypowiedz (poglady) a co by innego ... ale nie wazne ,nie odpisuj, widze ze burakiem mam do czynienia

Baby_Firefly

Jest mi niezmiernie wszystko jedno, w związku z urażeniem twoich uczuć.

BruceParker

Lewak to termin ukuty przez Lenina, a później twórczo rozwinięty prze Stalina. Od początku oznaczał każdego przedstawiciela niebolszewickiej lewicy. Dlatego właśnie wy, neo-bolszewicy, tak bardzo uwielbiacie to określenie.
Nie dziękuj. Wyjaśniłem to pro publico bono.

gramin

Zabawne jak to lewacy wracają do etymologii własnej tożsamości na potrzeby wykreowanych projekcji. Obecnie lewak to szczekacz , który jest za wolnością, ale tylko wykreowana przez własne widzi misie.

BruceParker

Ciekawy przerost formy nad treścią. Zwany potocznie bełkotem.
Zaintrygowała mnie jednak końcówka. Kto widzi misie i jaki to ma związek z lewicą?

gramin

Nie chce mi się szarpać, serio... co bym nie napisał to i tak jak krew w piach. Aa i sorry za słownik z misiami. Fakt, faktem, ze lewak to stan umysłu jw^

BruceParker

zgadzam się

pk103

Miło. Pozdrawiam.

BruceParker

To wy, nie my – ateiści, agnostycy, lewacy – ale to wy powinniście teraz sterczeć pod katedrami. To wy powinniście zawieszać dziecięce buciki na ogrodzeniach kościołów. To wy powinniście pikietować kurie. Nie my, ale wy!
Tymczasem polityczna poprawność każe wam siedzieć z cicho. Strach! Boicie się wszystkiego.

ocenił(a) film na 3
danro8

" zrobiłeś mi dzień" co to za debilna nowo mowa? Rozumiem " you made my day" po angielsku to ma sens ale takie na siłe wtrącanie tych angielskich zwrotów to plebs totalny

MistahVuhsace

Lewacy się raczej nie obrażą, bo film głównie drze łacha z prawaków xD

ocenił(a) film na 6
neo_angin

moze niektorzy tego nie widza? :D

ocenił(a) film na 7
MistahVuhsace

Póki co ból tyłka mają zwolennicy Trumpa i jego napalonego prawnika ;)

ocenił(a) film na 9
MistahVuhsace

Zawiedziesz się, Sacha stracił jaja i został pro-lewackim eunuchem

ocenił(a) film na 9
dezertx

No jesli ty jako nie-eunuch potrafiłbyś wykręcić taką akcję jak w końcówce filmu, to możesz sobie walić takimi tekstami. Ale zdaje mi się, że nie potrafiłbyś..

ocenił(a) film na 9
ObywatelTB

O jakiej akcji piszesz? O tym że podstawił młodą doope Giulianiemu?

MistahVuhsace

To obejrzyj film prawicowy snowflaku, wtedy zobaczymy jak będziesz lamentował na to jak borat objeżdża twoich republikańskich bożków

Itsm_Otrs

Oho, uderz w stół nożyce się odezwą, skąd ten pomysł z prawicowym? Jeszcze brakuję byś mnie nazwał faszystą wtedy będę spełniony <3

MistahVuhsace

Jakie nożyce, ośmieszyłeś się postem, który jest głupotą. Ogarnij komentarze pod swoim wpisem. To nie wstyd przyznać się do błędu. A co do mianowania cię prawakiem - nie mylę się, ale aby ostatecznie dowieść po jakiej stronie stoisz 2 pytania

1. Jak odnosisz się do związków zawodowych, czy są potrzebne czy nie

2. Czy twoim zdaniem pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji a ich zwiazki być chronione tak jak pary kob-męż

Itsm_Otrs

Nie płyń, lewusie...

BruceParker

Panta rei, relax

Itsm_Otrs

Panta rhei*

Itsm_Otrs

Dopiero teraz wszedłem na filmweb po takim czasie i nie myślałem, że rozwinę taką gównoburzę xD Po pierwsze mój komentarz był przed premierą filmu więc na logikę można stwierdzić, że FILMU NIE OGLĄDAŁEM a poza tym nie wiem co moja opinia na temat filmu ma do związków zawodowych albo par homoseksualnych wtf? To jakiś test na prawaka lewaka czy jak?

ocenił(a) film na 5
MistahVuhsace

Tym razem nie trafiłeś, bo jest pocisk po prawej stronie USiA

ocenił(a) film na 6
MistahVuhsace

Czyli twierdzisz, że film piętnujący ksenofobię, homofobię, antysemityzm i seksizm, do tego jawnie szydzący i kompromitujący amerykańską prawicę, spowoduje ból dupy lewaków?

ocenił(a) film na 7
Chomik_3

on nie rozumie co właśnie obejrzał, nie można zbyt wiele wymagać od prawaczka ;)

sofiia

Oho, lewaczka się odezwała. Zrób chrum ;)

ocenił(a) film na 7
Kornholio

wybacz ale nie rozumiem słowa, w którym chcesz coś robić, tak mam się przywitać z Tobą? prosiaczku XD

ocenił(a) film na 9
MistahVuhsace

niesamowite jest to jak spektakularnie zbłaźniłeś się tą wypowiedzią xD Nie obejrzałeś tego filmu albo go nie zrozumiałeś bo każdy kto używa mózgu i widział ten film wie, że mamy tu do czynienia z festiwalem beki z konserwatystów a nie "lewaków"

ocenił(a) film na 8
MistahVuhsace

Chyba nie zrozumiałeś. Prędzej na odwrót. Satyra - mówi to coś?

ocenił(a) film na 7
MistahVuhsace

przecież on beke z republikanów i Trumpa kręci :)

ocenił(a) film na 5
MistahVuhsace

Człowieku, przecież ten film nie wyśmiewa lewaków, tylko prawaków - Ty wogóle to oglądałeś? I ten film jest aż nazbyt "poprawny politycznie". Proponuję następnym razem na początku obejrzeć film, a później komentować

ocenił(a) film na 9
MistahVuhsace

Przecież Borat to lewacka uczta. Naprawdę myślisz, że jest inaczej? No to... stary, muszę cię rozczarować

MistahVuhsace

To może małe wyjaśnienie, bo widzę że rozwinęła się niezła gównoburza: pierwsza część zrobiła sobie beke z lewaków dlatego też uznałem że i druga taka będzie, ale widzę że większość komentujących jest chyba po trepanacji czaszki i nie potrafi zauważyć, że mój komentarz był napisany przed premierą filmu gdzie nic nie było wiadomo co w nim ujrzymy i mimo, że nie lubię rzucać lewakami czy prawakami to tutaj idealnie został włożony kij w mrowisku, bo takiej defekacji w poście jeszcze nigdy nie widziałem xD

MistahVuhsace

niezle fikołki tu odstawiasz libku, wracaj na wykop lepiej jeśli chcesz komuś przepchać swoje wszechpolackie wymioty słowne bo filmu najwyraźniej nie zrozumiałeś xd

dvtsky

No to w końcu libek czy prawiak? Zdecydujcie się bo sam już nie wiem kim mam być...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones