PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808106}

Cóż za piękny dzień

A Beautiful Day in the Neighborhood
6,6 14 068
ocen
6,6 10 1 14068
6,4 31
ocen krytyków
Cóż za piękny dzień
powrót do forum filmu Cóż za piękny dzień

Dawno nie widziałem takiego filmu. Wcale nie jest to "typowy wyciskacz łez", ani trochę nie odczułem jakiejś hollywoodzkiej tandety w tej produkcji. Moim zdaniem Hanks gra tutaj rolę porównywalną do Forresta Gumpa, pełną ciepła, radosną, ale i głęboką. Zabierajcie na to swoich bliskich. Niesamowicie wartościowy film, a przy tym naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 9
SLAVKING

Oglądałam film z moją mamą i siostrą, powiedziały, że to nudny film i ich nie zaciekawił, ale ze mną jest inaczej ja widzę w tym filmie akceptację dla naszych wad i błędów, to, że nikt nie jest idealny. Cóż za piękny dzień to wartościowy film ze względu na zawarte w odpowiedzi na problemy społeczne dzisiejszego świata. Nieakceptowania osób ze względu na wygląd czy charakter. Ważna jest potrzeba rozmowy i zrozumienia uczuć drugiej osoby.

SLAVKING

SLAVKING W pełni się z tobą zgadzam, film totalnie "rozwalił mi system". Najlepszy obok The Shawshank Redemption, Green Book, Na noże, Jokera i pozostałych arcydzieł których zapomniałem wymienić.

ocenił(a) film na 9
SLAVKING

Nie mogę się nie zgodzić. Perełka i darmowa sesja terapeutyczna, która może pomóc niejednej osobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones